Ogłoszenia IV niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2024

Rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które jednocześnie są renowacją Misji.

Rekolekcje pod hasłem: „Jak się nawrócić, by do grzechu nie powrócić?” poprowadzi ks. Paweł Siedlanowski, nasz ubiegłoroczny Misjonarz.

Program Mszy św. w  poniedziałek i wtorek: 6.3o 10.oo 12.oo … 17.oo 18.3o 20.oo.  W Głoskowie 16.oo. Spowiedź w poniedziałek i wtorek pół godz. przed każdą Mszą św.

We wtorek o 10.oo Msza dla chorych z obrzędem namaszczenia chorych.

1)      W dzisiejszą niedzielę –

- po Mszy o godz. 8.oo rozpoczęcie nowenny do św. Józefa

- godz. 9.3o czytanie kartek wypominkowych, zaś o 10.oo Msza św. za zmarłych

- po Mszy o 10.oo w kościele spotkanie dla rodziców dzieci klasy 1 i 2 SP w sprawie I Komunii Świętej

- po Mszy o 10.oo spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w auli KLO

- o godz. 18.oo Msza św. a po niej spotkanie dla rodziców, którzy utracili swoje dzieci z różnych przyczyn.

- o godz. 19.oo koncert Pieśni Pasyjnych w wykonaniu Chóru Rodzinnego wraz z zespołem młodzieżowym.

2)      W niedzielę po Mszy o godz. 8.oo odmawiamy różaniec w intencji Ojczyzny, który prowadzą Koła Różańcowe. Zapraszamy do włączenia się w tę modlitwę.

3)      Nowenna do św. Józefa codziennie po Mszy o godz. 8.oo.

4)      W środę o godz. 18.30 w ramach przygotowania do I Komunii św. zapraszamy dzieci i rodziców klas 1, 2, 3 SP na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

5)      W sobotę rozpoczęcie nowenny w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.

6)      W następną niedzielę –

- po Mszy św. o godz. 10.oo katecheza chrzcielna

7)      Ofiary na kwiaty do Grobu Bożego – KRK z Niecieplina, zel. Marianna Wielgosz – 150 zł., KRK zel. Anna Jasek – 140 zł., KRK z ul. Źródlanej – 200 zł., KRM z Zawad, zel. Marcin Trzpil – 350 zł., KRM z Lucina, zel. Marian Sowa – 200 zł., KRK z Kol. Unin, zel. Maria Gora – 200 zł., KRK z Garwolina, zel. Małgorzata Smułka – 200 zł., KRK z Jagodnego, zel. Halina Kałaska – 300 zł., KRK z ul. Sienkiewicza, zel. Barbara Dubiela – 100 zł., KRK z Puznowa Starego, zel. Maria Kowalska – 300 zl., KRK z Garwolina, zel. Danuta Zawadka – 200 zł., KRK z Leszczyn, zel. Jadwiga Mucha – 200 zł., KRK z Kol. Unin, zel. Jadwiga Domarecka – 300 zł., KRKz Puznowa Nowego, zel. Elżbieta Majewska – 190 zł., KRK z Lucina, zel. Helena Szczęsna – 200 zł., KRK z Natalii, zel. Eżbieta Wielgosz – 150 zł., KRK z Zawad, zel. Zofia Tobiasz – 150 zł., KRK z Garwolina, zel. Janina Zając – 300 zł., KRK z os. Zarzecze, zel. Krystyna Łysiak – 100 zł.

8)      Na placu przykościelnym możemy nabyć paschaliki (10zł.), baranki (10zł.) oraz świece wielkanocne (20zł.). Uzyskane środki, zostaną przeznaczone na dzieła charytatywne siedleckiej Caritas.

9)      We wtorek 19 marca o godz. 17.30 odbędzie się Msza i modlitwa o uzdrowienie.

10)  W niedzielę 24 marca po Mszy o 18.00 w auli KLO odbędzie się spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.

11)  Wiele rodzin z naszej parafii pomaga najuboższym przygotowując tzw. „Torbę Miłosierdzia”. Dziękujemy za Waszą wrażliwość i otwarte serca. Kontynuujemy tę pomoc, jeśli więc ma ktoś życzenie i chciałby taką Torbę przygotować, to można odebrać ją w zakrystii.

12)  Parafia w Sulbinach zaprasza na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Trwają już zapisy. Polecamy.

13)  Polecamy najnowsze wydanie Echa Katolickiego.

14)  Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych  śp. Barbarę Pielak, Jana Zająca, Józefa Piesio  – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Archiwalne ogłoszenia