Ogłoszenia duszpasterskie

26 niedziela Zwykła - 1 października 2023 r.

1) Dzisiejsza niedziela – 
- po Mszy o 10.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja z racji I niedzieli miesiąca
- w czasie Mszy o 12.oo poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 
2) W poniedziałek o godz. 18.oo różaniec dla dzieci z klas 1, 2 i 3 SP w ramach przygotowania do I Komunii św.
 
3) W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek nabożeństwo różańcowe o godz. 17.oo. Zapraszamy do odnowy duchowej.
4) W sobotę w Gończycach rejonowe spotkanie Kół Różańcowych. Zapisy na wyjazd prowadzimy w zakrystii.
 
5) Również w sobotę Wojownicy Maryi zapraszają na procesję różańcową. Rozpoczęcie przy Kolegiacie o 8.3o.
 
6) W następną niedzielę -                                                                                                                                                  
     - naszym gościem będzie ks. Leszek Dąbrowski, proboszcz par. Sulbiny. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na budujący się kościół
     - po mszy św. o godz. 8.oo katechezy chrzcielne (w kościele)
7) Bóg zapłać za ofiary na renowację stacji Drogi Krzyżowej – KRK z Natalii, zel. Jolanta Kalinowska  – 200 zł., KRK z Lucina, zel. Helena Szczęsna – 400 zł., KRK zel. Barbara Sobiech – 250 zł., bezimienna – 2 po 500 zł., 200 zł., 2 po 100 zł. oraz 50 zł. 
8) Rodzice Miłosza Opiekulskiego chcą podziękować wszystkim, którzy swoją ofiarą wsparli leczenie chłopca. Zebrano łącznie - 9451 zł.
9) Chór Rodzinny zaprasza do wspólnego śpiewania. Udział w próbach to nie tylko rozwój muzycznej pasji, ale przede wszystkim czas wspólnego budowania relacji. Próba w piątek o 19.3o.       
10) W sobotę o godz. 17.oo w hali sportowej przy SP nr 5 odbędzie się koncert Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, na który zapraszają senator Maria Koc, starosta Mirosław Walicki oraz burmistrz Marzena Świeczak. 
11) Centrum Sportu i Kultury zaprasza na obchody Dnia Papieskiego. W najbliższą niedzielę o godz. 17.3o w sali widowiskowej ze specjalnym koncertem wystąpi Orkiestra Dęta OSP w Garwolinie. 
12) Wojownicy Maryi zapraszają wszystkich mężczyzn na otwarte ogólnopolskie spotkanie formacyjne Wojowników Maryi, które odbędzie się 14 października w Poznaniu. Więcej informacji w zakrystii.  
13) Zapraszamy młodzież naszej parafii do udziału w 3 Diecezjalnym Forum Młodych w Łukowie, gdzie młodzież może nie tylko spotkać się na wspólnej modlitwie, ale również wypowiedzieć się na ważne dla nich tematy. Zapisy do piątku u ks. Jakuba. Koszt - 50 zł.
14) Spotkania parafialnego klubu szachowego w środy o 19 - zapraszamy szczególnie osoby już potrafiące grać.  Natomiast dla dzieci chcących nauczyć się tej gry CSiK, we współpracy z ks. Jakubem, zaprasza na zajęcia szachowe.                     
15) Najbliższe katechezy dla narzeczonych odbędą się w formie weekendowej w dn. 20-22 października. Zapisy przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej.

Archiwalne ogłoszenia

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com