Ogłoszenia V niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2024r.

1)    W dzisiejszą niedzielę –

- po Mszy św. o godz. 10.oo katecheza chrzcielna

- w zakrystii przyjmujemy zapisy na wyjazd z posługą sakramentalną do chorych

2)    W niedzielę po Mszy o godz. 8.oo odmawiamy różaniec w intencji Ojczyzny, który prowadzą Koła Różańcowe.

3)    Nowenna do św. Józefa codziennie po Mszy o godz. 8.oo. Trwa także nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego po Mszy o godz. 8.oo.

4)    We wtorek  liturgiczna Uroczystość św. Józefa. - O godz. 10.oo Msza św. w int. Garwolińskiego Rzemiosła, natomiast w par. MB Częstochowskiej o godz. 17.10 wieczór modlitw za Ojczyznę przez wstawiennictwo św. Józefa.

5)    We wtorek również o godz. 17.30 odbędzie się Msza i modlitwa o uzdrowienie. Konferencję o poczuciu własnej wartości wygłosi ks. Jakub Wyrozębski

6)    W następną niedzielę –

- Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy świętej. Procesja z palmami na Mszy św. o godz. 10.oo

- po Mszy o godz. 8.oo katecheza chrzcielna

- po Mszy o 18.oo w auli KLO spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.

7)    Ofiary na kwiaty do Grobu Bożego – KRK z Jagodnego, zel. Hanna Góźdź – 270 zł., KRK z Garwolina, zel. Halina Mikulska – 100 zł., KRK z Natalii, zel. Aleksandra Łubian – 150 zł., KRK z Garwolina, zel. Walentyna Winek – 200 zł., KRK z ul. Polskiej – 100 zł., KRK z ul. Nadwodnej – 400 zł., KRK z Dudki, zel. Emilia Janakowska – 100 zł., KRK z Żabieńca – 160 zł., KRM z Lucina Natalii, zel. Andrzej Walicki – 150 zł., mieszkańcy Żabieńca – 400 zł., bezimienne – 5 po 100 zł. oraz 150 zł.

8)    Wiele rodzin z naszej parafii pomaga najuboższym przygotowując tzw. „Torbę Miłosierdzia”. Kontynuujemy tę pomoc, jeśli więc ktoś ma życzenie i chciałby taką Torbę przygotować, to można odebrać ją w zakrystii. W zakrystii także mamy ostatnie już sztuki baranka z czekolady w ramach dzieł prowadzonych przez Caritas.

9)    Ofiara na kościół – 200 zł. Bóg zapłać.

10)  Parafia w Sulbinach zaprasza na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Trwają już zapisy. Polecamy.

11)  Polecamy najnowsze wydanie Echa Katolickiego.

12)  Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych  śp. Wiesława Jaworskiego, Stanisława Piesio, Jolantę Rosłaniec, Bogumiłę Wilczek, Stanisławę Owczarczyk, Dorotę Kucharczyk, Halinę Mianowską, Nikola Nikolow   – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Archiwalne ogłoszenia