26 Niedziela Zwykła - 25 września 2022 r.

1)      W dzisiejszą niedzielę –
- po Mszy św. o godz. 10.oo katechezy chrzcielne

2)     Dziś możemy złożyć podpis odnośnie zmiany treści przepisów karnych dotyczących profanacji, dewastacji, aktów wandalizmu i zniszczeń obiektów kultu religijnego w Polsce.
3)      Od jutra przyjmujemy intencje mszalne na cały 2023 rok.

4)      W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencji uczestników.
5)      W czwartek o godz. 16.oo w auli KLO inauguracja Parafialnego Klubu Szachowego. To propozycja dla dziadków z wnukami bądź rodziców z dziećmi. Grupę będzie prowadził ks. Jakub.
6)      W tym tygodniu I sobota i niedziela miesiąca. W sobotę nabożeństwo po Mszy o godz. 8.oo, w niedzielę nabożeństwo i procesja po Mszy o 10.oo. Zapraszamy do odnowy duchowej.
7)      W piątek o 18.00 spotkanie KSM-u. Zapraszamy chętną młodzież.
8)      W sobotę rozpoczyna się październik- miesiąc różańcowy. Za pobożne odmówienie części różańca (pięciu tajemnic) w kościele lub w rodzinie można codziennie uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.oo, potem Msza św., w soboty po Mszy św. o godz. 8.oo, w niedziele o godz. 17.3o. Zapraszamy wspólnoty, stowarzyszenia oraz dzieci i młodzież do zapisywania się do prowadzenia różańca.
9)      Zapraszamy dzieci z klasy 3-6 do wstąpienia do oazy. Spotkania odbywają się w niedzielę o g.11.oo.
10)   W sobotę zapraszamy dzieci na próbę scholii o 10.oo do auli KLO.

11)   W następną niedzielę -
- po Mszy św. o 8.oo rozpoczynają się katechezy dla narzeczonych (aula KLO). Zapisy przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie parafii.

- w kościele II część katechez chrzcielnych po Mszy św. o godz. 8.oo

12)   W czwartek księża Michałowie obchodzą imieniny. Już teraz składamy Im najlepsze życzenia wraz z darem modlitwy.
13)   Organizowana jest pielgrzymka apostolatu modlitwy za kapłanów- Margaretka do Łagiewnik. Informacje są umieszczone w gablocie.
14)   Bożemu miłosierdziu polecajmy zmarłych – śp.  Tadeusz Mikulski, Hanna Flak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Archiwalne ogłoszenia

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com