Ogłoszenia III niedziela welkanocna – 14 kwietnia 2024 r.

1)        W dzisiejszą niedzielę -

- godz. 9.3o czytanie kartek wypominkowych, zaś o 10.oo Msza św. za zmarłych

- godz. 16.3o Msza św. a po niej spotkanie rodziców, którzy utracili swoje dzieci

2)       W środę po Mszy o godz. 17.3o spotkanie z przedstawicielami rodziców klas 3 SP w kancelarii.

3)       W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencjach uczestników.

4)       W następną niedzielę -

-  Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie, taca na Seminarium Duchowne.

- godz. 15.oo Msza św. i poświęcenie odnowionych krzyży w Leszczynach przy ul. Sławińskiej

5)       Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Garwolinie poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o bezpośredni kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, mieszczącym się w budynku Starostwa Powiatowego.

6)       Trwają zapisy na rekolekcje zawierzenia się Matce Bożej. Zachęcamy do udziału i nabycia książki przygotowującej do tego aktu. W ramach przygotowania do zawierzenia zapraszamy na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie 23 kwietnia o 17.30. Konferencję wygłosi o. Krzysztof Pałys, dominikanin.

7)      Polecamy najnowsze wydanie Echa Katolickiego.

8)     Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych – śp. Janinę Krupę oraz Albina Biernackiego  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

Archiwalne ogłoszenia