[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 69

Podziękowanie Rektora WSD za zbiórkę na rzecz Seminarium

Dodano: 24 Czerwiec 2020
Zarządzenie ks Biskupa

Komunikat Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy w sprawie możliwości organizowania procesji w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Dodano: 15 Czerwiec 2020
Zarządzenie ks Biskupa

Zarządzenie Biskupa Siedleckiego KAZIMIERZA GURDY w związku ze złagodzeniem obostrzeń epidemicznych

Dodano: 30 Maj 2020
Nabożeństwo Fatimskie

Zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. W środę Msza św. o 17.3o wraz z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a potem różaniec.

Dodano: 13 Maj 2020
14 maja – dzień modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii

„Ponieważ modlitwa ma wartość uniwersalną, przyjąłem propozycję Wysokiego Komitetu na rzecz Ludzkiego Braterstwa, aby 14 maja wierni wszystkich religii połączyli się duchowo w dniu modlitwy i postu, by błagać Boga o wspomożenie ludzkości w przezwyciężeniu pandemii koronawirusaˮ – powiedział Ojciec Święty Franciszek do wiernych 3 maja po modlitwie Regina Coeli.

Dodano: 12 Maj 2020
Transmisje na żywo w tym tygodniu>

Transmisja na żywo – w tygodniu o godz. 17:30, w niedzielę  8.oo 10.oo 12.oo 18.oo.

Zapraszamy do wspólnej  https://youtube.com/c/KolegiataGarwolinParafia

Dodano: 01 Kwiecień 2020
Transmisja Mszy św. i nabożeństw w obecnym tygodniu.
https://youtube.com/c/KolegiataGarwolinParafia Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W tym tygodniu transmisje Mszy św. na żywo z naszej Kolegiaty -

- czwartek, godz. 12.oo w intencji wszystkich uczestników, zwłaszcza uczestniczących poprzez internet

- piątek, godz. 17.3o Msza św.

- piątek, Droga Krzyżowa po Mszy o 17.3o

- niedziela, od godz. 8.oo - 18.oo

Zapraszamy do wspólnej modlitwy....parafiagarwolin.pl ....lub...https://youtube.com/c/KolegiataGarwolinParafia

Dodano: 25 Marzec 2020
MODLITWA O ZAPRZESTANIE ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ EPIDEMII KORONAWIRUSA

Boże Ojcze Miłosierny, pełni ufności prosimy Ciebie,

aby koronawirus nie siał więcej zniszczeń i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię.

Prosimy, abyś przywrócił zdrowie zakażonym i pokój miejscom, do których koronawirus już dotarł.

Przyjmij tych, którzy zmarli na skutek tej choroby i pociesz ich rodziny. Wspieraj i chroń personel medyczny zwalczający wirusa, inspiruj i błogosław tym, którzy starają się opanować sytuację.

Panie Jezu, Lekarzu naszych dusz i ciał, czujemy się bezradni w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia, ale ufamy Tobie, i prosimy udziel nam pokoju i zdrowia.

Matko Boża, chroń nas, opiekuj się nami, i prowadź nas do Twojego Syna, Jezusa, który żyje i króluje na wieki wieków

Amen.

Dodano: 24 Marzec 2020
Fundacja Pomocy Rodzinie

Fundacja Pomocy Rodzinie „Noela” prosi o kontakt osoby, które potrzebują pomocy i osoby, które wiedzą komu taka pomoc jest potrzebna, by zrobić zakupy, wykupić leki, zawieźć do lekarza, kościoła (Msza św. , spowiedź). Nasza pomoc jest bezpłatna.

Tel. kontaktowy 577 503 277

Dodano: 20 Marzec 2020