Nowy Rok - 1 stycznia 2023 r.

1)      Dziś I niedziela miesiąca. Nabożeństwo po Mszy o 10.oo. Msze św. 6.3o 8.oo 10.oo 12.oo 18.oo. Na Mszy o godz. 18.oo oprawa muzyczna w wykonaniu orkiestry OSP.
2)     6 stycznia. Święto Trzech Króli. Msze św. o godz. 6.3o, 8.oo, 10.oo i 18.oo. Nie będzie Mszy św. o 12.oo.          W kościele błogosławimy kadzidło i kredę, którą – zgodnie z dawnym polskim zwyczajem – na drzwiach naszych domów nakreślimy litery C + M + B oznaczające prośbę, by Chrystus pobłogosławił nasz dom. Taca przeznaczona na misje. Można spożywać pokarmy mięsne.

3)     Z parafii MB Częstochowskiej po Mszy św. sprawowanej o godz. 11.3o wyruszy do naszej Kolegiaty Orszak Trzech Króli. Zapraszamy do uczestnictwa całe rodziny. Nasi parafianie ubierają się w stroje koloru zielonego.
4)     Również w Trzech Króli o godz. 19.oo w naszej Kolegiacie odbędzie się koncert kolęd. Wystąpią schola dziecięca z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej, schola dziecięca z parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach, schola młodzieżowa z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej, schola wychowanków ks. Józefa Szajdy, chór rodzinny z naszej parafii, który prezentował się w czasie Pasterki oraz Chór Miasta Garwolina. Serdecznie zapraszamy!
5)      W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo w piątek po Mszy o 10.oo. Różaniec wynagradzający NSM o godz. 7.3o, a medytacja po Mszy św. o 8.oo.
6)      W przyszłą niedzielę –                                                                                                                                               - godz. 9.3o czytanie kartek wypominkowych (czyt. os. Targowa, Niecieplin, Żabieniec), zaś o 10.oo Msza św. za zmarłych.
- po Mszy św. o godz. 10.oo spotkanie z rodzicami 3 klas SP w ramach przygotowania do I Komunii św.
7)      Rodzinny Chór Kolędowy zaprasza na wspólne kolędowanie. W następną niedzielę po Mszy o 10.oo  Chór wystąpi razem z zespołem smyczkowym z Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie.
8)      Kontynuujemy wizytę duszpasterską. Program na ten tydzień….

2 stycznia 2023

9.00 Natalia (bez nr. z Czyszkówka) – 2 ks.
Lucin – 2 ks.
  15.30 Studzińskiego i Wesoła – 4 ks.
Kościuszki niska zabudowa + Bursztynowa – 2 ks.

3 stycznia 2023

9.00 Czyszkówek – 3 ks.

Nadwodna - niska zabudowa - (2)

bloki nr 10 – (1), 14 – (1), 15  i 15a – (1)
Krótka, Zgody, Działyńczyków – (1)

4 stycznia 2023

9.00 Łętów  – 2 ks., Żabieniec – 1 ks.

Konarskiego, Kołłątaja, Krasickiego – 1 ks.

ul. Długa (niska zabudowa) – 2 ks.

Wyszyńskiego i Sienkiewicza – 2 ks.

5 stycznia 2023

9.00 Dudka – 2 ks.
  15.30 Osiedle "Cichy zakątek" przy ul. Wiejskiej (A,B,C,D,E,F) – 5 ks.
7 stycznia 2023
9.00 Leszczyny - 6 ks.
  15.30 Żwirki i Wigury bloki nr. 4, 6, 8, 10, 12, 14
9 stycznia 2023

15.30 Osiedle „Cichy Zakątek” przy ul. Wiejskiej (G, H, I, J, K, L, M) – 5 ks.

Wszystkie ofiary z kolędy przeznaczamy na remont budynku duszpasterskiego. Brak nam sal do pracy duszpasterskiej, brak ogrzewania, brak toalet, itd. Ponadto chcemy oddać do renowacji stacje Drogi Krzyżowej, a także odnowić otoczenie kościoła, zwłaszcza trawniki.

9)      Dziękujemy za bezimienną ofiarę na utrzymanie Świątyni – 100 zł..

10)       Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych – śp. Jerzego Mikulskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Archiwalne ogłoszenia