19 Niedziela Zwykła - 7 sierpnia 2022 r.

1)      Dzisiejsza niedziela to I niedziela miesiąca. Po Mszy o 10.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja.

2)      Trwa Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę, natomiast my podążamy na Jasną Górę jako pielgrzymi duchowi. O godz. 20.oo Msza Św. W programie różaniec, adoracja i apel Jasnogórski.
3)      Jutro o godz. 20.3o różaniec w intencji pokoju.
4)      W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencji uczestników. Na kartkach możemy składać nasze intencje.

5)      W sobotę o godz. 19.3o Nabożeństwo Fatimskie. Po nim Msza św.
5)      W następną niedzielę o godz. 9.3o czytanie kartek wypominkowych, zaś o 10.oo Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach (czyt. ul. Staszica, Kościelna, Parkowa, Sportowa, Olimpijska).

6)      Zgodnie z apelem Episkopatu Polski zachęcamy wiernych do zachowania trzeźwości w miesiącu sierpniu, który jest okresem ważnych wydarzeń w dziejach naszego narodu.
7)      Chcemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w realizację Festynu św. Anny…sołectwu w Zawadach, Jagodnem, Puznowie, Kol. Unin, Niecieplin, Stowarzyszeniu Rodzina Rodzinie, Wspólnocie Krwi Chrystusa, OSP Garwolin, Powiatowej Komendzie Policji, Klubowi Seniora. Za wypożyczenie bryczek dziękujemy p. Wojciechowi Mikulskiemu, Stanisławowi Kępce, Zbigniewowi Wojciechowskiemu oraz Andrzejowi Ostałowskiemu za organizację. Dziękujemy też za dary rzeczowe na stół odpustowy. Informujemy też, że organizatorem Festynu była Parafia oraz Parafia pokryła całkowite koszty.
8)      Tegoroczne dożynki odbędą się 21 sierpnia. Zachęcamy poszczególne sołectwa do włączenia się.
9)      Witamy wszystkich, którzy czas swojego wypoczynku zdecydowali się spędzić na terenie naszej Parafii.
10)   Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych – śp. Janinę Roszczyk, Halinę Matysiak, Jana Durakiewicza
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Archiwalne ogłoszenia