Wniebowstąpienie Pańskie - 29 maja 2022 r.

1)     Dzisiaj –
- gościmy ks. Krzysztofa Białowąsa i ks. Krzysztofa Dulęba. Obaj związani z Ukrainą. Wygłoszą Słowo Boże. Wychodząc z kościoła ofiarami do puszki możemy wesprzeć Ukrainę.
- po Mszy o godz. 8.00 I część katechez dla narzeczonych (aula KLO)
- po Mszy o 10.00 w kościele spotkanie na temat tegorocznej Pielgrzymki na Jasną Górę

2)      Nowenna do Ducha Św. codziennie o godz. 20.30 prowadzona przez Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie.
3)      W środę rozpoczyna się czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczorowej, w soboty po Mszy św. o godz. 8.00, natomiast w niedziele i święta o godz. 17.30.

4)      W czwartek o godz. 12.00 Msza św. w intencjach uczestników.
5)      W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do odnowy duchowej.
6)     W  niedzielę rocznica I komunii św. o godz. 10.00. Prosimy o korzystanie ze spowiedzi w tygodniu w czasie Mszy św. Próba w środę po Mszy św. o 17.30.
7)     Przeżywamy Biały tydzień.
Poniedziałek – Dzień odnowy przeczeń chrzcielnych i poświęcenie pamiątek.
Wtorek – Dzień  wdzięczności rodzicom, chrzestnym, dziadkom, babciom, i całej rodzinie.
Środa – Dzień oddania się MB oraz wdzięczności za katechetów i nauczycieli.
Czwartek – Dzień modlitwy za kapłanów i o powołania kapłańskie oraz misyjny.
Piątek – Dzień  oddania się NSPJ.
Sobota – Dzień  pielgrzymki.

8)      W następną niedzielę –
- Uroczystość Zesłania Ducha św., czyli Zielone Świątki. Kończy się okres Wielkanocy. Przypominamy o przykazaniu kościelnym dotyczącym praktykowaniu spowiedzi i komunii św. wielkanocnej. Jesteśmy codziennie w konfesjonale
- po Mszy o 8.00 II część katechez dla narzeczonych (aula KLO)
- po Mszy o 10.00 nabożeństwo eucharystyczne oraz procesja z racji I niedzieli miesiąca
- zbiórka do puszek na budowę kościołów w diecezji

9)      Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską. Dziękujemy za otwarte domy i mieszkania. Gdyby jeszcze jakaś rodzina chciała zaprosić kapłana na wizytę duszpasterską, prosimy o zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii.
10)   Zachęcamy do czytania Echa Katolickiego.
11)   KSM zaprasza młodzież i dzieci wraz z rodzicami na Bieg Świętojański (10 czerwca), oraz na Jerycho Młodych (17-18 czerwca). Zapisy w zakrystii. Więcej informacji na plakatach.

12)   Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych – śp. Krystynę Zając, Franciszkę Kowalską.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Archiwalne ogłoszenia