Piłkarska Liga Ministrancka - mecz w Borowiu

W dniu 19 listopada ruszyła Piłkarska Liga Ministrancka. Zespół ministrantów z naszej parafii w pierwszym meczu zmierzył się z drużyną z Borowia. Wystawiliśmy dwa zespoły. Jeden ze Szkoły Podstawowej, drugi z Gimnazjum. Trzeba przyznać, że pierwsza połowa zarówno Szkole Podstawowej jak i Gimnazjum przebiegła prawidłowo. Był moment, że Szkoła Podstawowa wygrywała z zespołem z Borowia 3-1. Jednak nasi piłkarze, po wyrównaniu przez zespół z Borowia i po straceniu 2 bramek, można powiedzieć, że siadł psychicznie. Przez co w ostatecznym rozrachunku przegraliśmy zarówno ze Szkołą Podstawową jak i Gimnazjum.
Wyniki meczów:
Szkoła Podstawowa: Garwolin - Borowie    6-12
Gimnazjum: Garwolin - Borowie    3-14
Dziękujemy rodzicom za pomoc ks. Wojciechowi w przewiezieniu ministrantów do Borowia. Przed nami jeszcze mecz z Osieckiem i Sobieniami Jeziorami. Do boju :)