Mecz ministrantów Garwolin-Miętne

21 listopada 2015 ministranci z naszej parafii rozegrali mecz rewanżowy z ministrantami z parafii Miętne. W pierwszym meczu padł remis 4:4, dlatego podeszliśmy do meczu z wielką nadzieją i zapałem. Niestety w pierwszych minutach straciliśmy bramkę, co podcięło nam skrzydła. Następnie chwila zamieszania i było 2:0 dla Miętnego. Niestety chyba nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy, bo pierwszą połowę zakończyliśmy wynikiem 5:0 na korzyść naszych przeciwników.

W czasie przerwy zmieniliśmy ustawienie i koncept gry. Dało to nam bramkę, i przegrywaliśmy 5:1. Cała druga połowa należała do nas, ale niestety zabrakło nam skuteczności, bo okazji do strzelenia bramek mieliśmy wiele. Należy tutaj pochwalić bramkarza drużyny przeciwnej, który niesamowicie dobrze wyciągał nasze strzały. Mecz zakończył się wynikiem 5:1. Tym samym nasza drużyna odpadła z dalszej rywalizacji. Zwycięzcom gratulujemy!

Ks. Wojciech dziękuje wszystkim za grę, jednocześnie przypomina, że co wtorek od 18.00 do 19.00 na sali Jedynki gramy w piłkę halową. Zapraszamy!