Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania

20 listopada 2015 był ważnym dniem dla kandydatów do bierzmowania przygotowujących sie do tego sakramentu w naszej parafii. Był istotny nie dlatego ze był to piątek - dzień, w którym wspominamy mękę Chrystusa, lecz przez to, iż mogli uczestniczyć w czuwaniu zorganizowanym specjalnie dla nich przez KSM. Rozpoczęliśmy o godz. 17:30 Msza Świętą, na której Jezus powiedział do nas „Mój dom będzie domem modlitwy.” Bezpośrednio po jej zakończeniu zaczęliśmy czuwanie. Było ono pełne głębokich rozważań, przemyśleń i pięknych pieśni, które wplatane w treść pomagały stworzyć wspaniała atmosferę, a także jeszcze silniej uświadomić sobie obecność Boga wśród nas. Skupienie zakończyło się adoracją Najświętszego Sakramentu w ciszy. Był to niesamowity czas spotkania z Bogiem zarówno dla nich, jak i dla naszego oddziału.