Odpust ku czci św. Kaspra Del Bufalo

W środę 21 paĹşdziernika 2015 r. w parafii MB Częstochowskiej obchodziliśmy odpust ku czci św. Kaspra Del Bufalo. Na uroczystą Eucharystię przybyli przedstawiciele Wspólnoty Krwi Chrystusa z parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, z Łaskarzewa, Sobolewa, Borowia i innych. Mszy świętej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Bogdan Witkowski CPPS. Mszę świętą koncelebrowali ks. Andrzej Lemieszek - proboszcz parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach oraz ks. Marcin Chruściel - opiekun WKC w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie. Uczestnicy świętej liturgii przyjęli Komunię Komunię Świętą pod dwiema postaciami. Po Mszy świętej modliliśmy się przez wstawiennictwo św. Kaspra i nastąpił ważny moment adoracji relikwii przez ich ucałowanie. Spotkanie zakończyło się wspólną agapą.