Spotkanie popielgrzymkowe grupy 7a

18 września o godzinie 18.00 w kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie rozpoczęło się spotkanie grupy pielgrzymkowej 7a. Mszę św. w intencji pątników, tych fizycznych jak i duchowych, w intencji sponsorów i ofiarodawców grupy sprawował ks. Wojciech Sobieszek - przewodnik grupy.

Po Mszy św. pątnicy udali się na aulę KLO, gdzie miało miejsce wspólne wspominanie pielgrzymki, oglądanie zdjęć z pierwszych dwóch tygodni sierpnia, oraz oglądanie zdjęć, które były specjalnie na okazję spotkania przerobione. Oczywiście przerobione w sposób humorystyczny.

Ostatnim elementem spotkania było wspólne ognisko. Integracja grupy wydaje się być udana, bo mimo już nie najcieplejszych wieczorów bawiliśmy się wspólnie dosyć długo. Wszystkim za obecność ks. Wojciech bardzo dziękuje :)