37 PPP na Jasną Górę - gr. 7A - 2017

Grupa 7 A to grupa biało-czerwona z parafii Przemienieni Pańskiego w Garwolinie i dekanatu garwolińskiego. Patronem grupy jest św. Wojciech. W tym roku w grupie pielgrzymowało 212 pątników. Przewodnikiem grupy był ks. Krzysztof Banasiuk, którego wspierali alumni Adrian Gendek i Rafał Bryłka. Nad zdrowiem pielgrzymów czuwała pani doktor Hanna Stefańska-Baran. Służbę medyczną w grupie pełniło 6 osób. 12 osób pełniło służbę porządkową, a 15 osób służbę liturgiczno-muzyczną. Najmłodszy pątnik to Leon Tobiasz mający 11 miesięcy, a najstarszy brat Mieczysław Chodak lat 69. Tak nasza grupa zaprezentowała się z jasnogórskich wałów: 

Grupa 7 A wyszła z Garwolina,
Nic jej nie zatrzyma, bo Boga się trzyma.
Barwy biało-czerwone są nie zwyciężone.
Maryja Matka to sprawiła, że nas na szlaku postawiła.
Nasze Boże wojsko, liczy 212 żołnierzy.
Najmłodszy to Leon, chłopak mały,
W naszej drodze bardzo wytrwały.
Uśmiechem dopingował i wszystkich rozradował.
Najstarszy zaś liczy lat 69 ,
Wiek to sędziwy, ale bardzo szczęśliwy.
Nasz ks. Krzysztof to żołnierz wspaniały
Wszystkich prowadzi do niebieskiej chwały.
Silna wiara nas prowadziła i miłością ubogaciła.

 Wszystkie zdjęcia można obejrzeć w albumnie poniżej

7 A na Jasnej Górze - 14.08.2017


 Archiwum

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com