Rejonowe spotkanie katechetów

19 sierpnia 2016 r. w naszej parafii Wydział Nauczania siedleckiej Kurii Diecezjalnej zorganizował rejonowe spotkanie katechetów poprzedzające nowy rok katechetyczny. Spotkanie formacyjne rozpoczęło się o godzinie 10.00 zawiązaniem wspólnoty, a następnie celebrowana była Msza Święta. Liturgii przewodniczył i homilię wygłosił wizytator dekanatu osieckiego - ks. Andrzej Banasiuk. Kolejna część spotkania  – konferencyjna- odbyła się w  auli KLO w Garwolinie. Pierwszy głos zabrał ks. Krzysztof Baryga, następnie ks. Paweł Kindracki.  Spotkanie poruszyło wiele istotnych spraw organizacyjnych związanych z nowym rokiem katechetycznym. W spotkaniu uczestniczyli katecheci z dekanatów: garwolińskiego, łaskarzewskiego i osieckiego.