Ministranci na meczu Legia - Śląsk Wrocław

5 marca 2015r na stadionie Pepsi Arena odbył się rewanżowy mecz w ramach spotkania w 1/4 finału Pucharu Polski. Nie zabrakło grupy dzieci i młodzieży z parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Naprzeciwko siebie stanęły zespoły Legii Warszawa i Śląska Wrocław. W pierwszym spotkaniu wynik 1:1 zapowiadał w rewanżu zaciekłą walkę. Tak też było. W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 1:1. Dogrywka - kolejne 30 minut na przechylenie szali zwycięstwa na rzecz Legii. Niestety i dogrywka nie przyniosła ostatecznego rozstrzygnięcia. Regulamin rozgrywek o Puchar Polski przewiduje w takim wypadku rzuty karne. Tak też było, bardzo ucieszyliśmy się, że rzuty karne były wykonywane na bramkę obok której siedzieliśmy. I tak w rzutach karnych 3:1 wygrała Legia! Niesamowitą skutecznością - jeżeli chodzi o obronienie strzałów - popisał się Dusan Kuciak. I on był najlepszym zawodnikiem tego spotkania. Zapraszamy do obejrzenie foto relacji ze spotkania. I pamiętajcie, że kolejny wyjazd już 18 kwietnia na mecz z Zawiszą Bydgoszcz. Więcej informacji u ks. Wojciecha.