Spotkanie opłatkowe Wspólnoty Krwi Chrystusa

W niedzielę 18.01.2015 r. odbyło sie spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Wspólnoty Krwi Chrystusa przy parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Spotkanie rozpoczęło się uczestnictwem w Eucharystii o godz. 12.00 celebrowanej przez ks. Grzegorza Gładysza - opiekuna Wspólnoty i ks. Misjonarza Krwi Chrystusa z Ożarowa.

Po zakończonej Mszy św. wszyscy udali się do auli KLO, gdzie podzielono się opłatkiem i spożyto przygotowany posiłek. Był też czas na śpiew kolęd, rozmowy, dyskusje i pytania. W spotkaniu wzięli udział członkowie i sympatycy WKCH między innymi z parafii Przemienienia Pańskiego i Matki Boskiej Częstochowskiej z Garwolina, członkowie z Łaskarzewa i Pilawy. Całe spotkanie przebiegło w atmosferze przyjaĹşni i serdeczności.

Należy podkreślić, że zarówno opłatkowe jak i inne spotkania Wspólnotowe jednoczą członków między sobą, tworzą wieĹş między ludzką, pozwalają jeszcze bardziej poznawać się wzajemnie, przybliżać się do Boga i ludzi.

Zdjęcia   Album Spotkanie opłatkowe WKCH 2015