Peregrynacja znaków ŚDM w Garwolinie - zakończenie

Peregrynacja Znaków Światowych Dni Młodzieży w Garwolinie dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim, którzy całym sercem zaangażowali się w to dzieło, a w szczególności  dla włodarzy naszego miasta - pana Burmistrza Tadeusza Mikulskiego i pana Starosty Marka Chciałowskiego; dziękujemy Policji na ręce pana komendanta Arkadiusza Czyżewskiego, Straży Pożarnej na ręce pana komendanta Dariusza Sadkowskiego; Katolickiemu Liceum Ogólnokształcącemu im. C.K.Norwida w Garwolinie na ręce pani dyrektor Małgorzaty Małachowskiej; dziękujemy młodzieży z Miętnego za piękne misterium na ręce pana dyrektora Zdzisława Majewskiego; serdeczne podziękowania składamy zespołom muzycznym pod kierunkiem pana Sławomira Leśniewskiego, dziękujemy harcerzom i harcerkom, wolontariuszom ze szkoły katolickiej, Tradycyjnej Kuchni Polskiej, paniom posługującym przy kuchni, oraz panu Robertowi Pielakowi za udostępnienie busa do transportu Znaków. Bardzo serdecznie dziękujemy wspólnotom parafialnym, które bezpośrednio włączyły się do tego wydarzenia, dekanalnym duszpasterzom młodzieży i wszystkim kapłanom, którzy włączyli się w dzieło peregrynacji. Jak widać, wiele osób przyczyniło się do tego wydarzenia, niech Pan, który króluje z Krzyża wszystkim wynagrodzi teraz i w wieczności. Jako duszpasterze parafii garwolińskich myślimy, że dobrze przygotujemy się do przeżycia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 2016 roku.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu:

Peregrynacja Znaków ŚDM w Garwolinie - dzień I

Peregrynacja Znaków ŚDM w Garwolinie - dzień II