Intencje na bieżący tydzień

Wtorek 16.06.

6.30

+Alinę Wróbel 5r. Marię Przybysz 4r

6.30

+Jana, Janinę, Tadeusza, Marię, Danielę, Leszka, Alinę, Tadeusza, zm r. Dębskich, Gawrysiów

6.30

+ Jacka Biernackiego z Czyszkówka 30dz

7.00

+ Mariannę i Jerzego Pytlarczyków

7.00

+Teresę Przybysz

8.00

+ Zdzisława i Leszka Kowalskich gr.

8.00

+ Zofię 24r. Antoniego z r. Wójcików, Feliksę i Halinę Walenda

17.30

+  Teresę i Zygmunta Saganek, rodziców i rodzeństwo

 

Środa 17.06

6.30

+Janinę, Leszka Pudacz i rodziców obojga stron

6.30

 +Janinę i Adama Krzyśpiak

7.00

 + Stanisławę Przybysz 30 dz

8.00

+ Zdzisława i Leszka Kowalskiego gr.

8.00

+ Celestyn Rękawek w rocz śm. zm. z r. Rękawków i Wągrodzkich

17.30

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy:

 

O zdrowie dla Janusza

Dz-bł z racji 25 rocz. ślubu Magdaleny i Andrzeja Białeckich z prośbą o Boże bł. op. M. Bożej i wszelkie łaski dla nich i ich dzieci

 

+Mariana Szeląga

+Mariana Rogalę 27r, Hannę, Zbigniewa, rodziców i rodzeństwo obojga stron

+ Stanisława Masnego 24r, rodziców z obojga str, zm. z r. Masnych i Sarzyńskich

+ Sylwestra Dąbrowa

+ Jacka Biernackiego z Garwolina

+Halinę Walenda

+ Halinę Krupop

+ Stanisławę Przybysz

+Jacka Biernackiego z Czyszkówka

+Krzysztofa Wilczka

+ Stanisławę Przybysz

+ Za zmarłe koleżanki i kolegów z OSM Garwolin

+Wiesława Szwedę

+Sabinę Domarecką

 

 

 

Czwartek 18.06

6.30

+Tadeusza Dziak i rodziców Jana i Stefanię

6.30

 +Antoniego, Władysławę, Grzegorza, Stanisława, Irenę, zm. z r. Sitków, Gniadków, Wojteckich, Strzeżyszów

7.00

+Marka Ożarka

7.00

+Eugeniusza Piątkowskiego 16r. Reginę zm. r. Piątkowskich i Poszytków

8:00

+ Zdzisława i Leszka Kowalskiego gr.

8.00

 +Antoniego Paplińskiego

12.00

W int. uczestników Eucharystii

17.30

Dz-bł z prośba o dalszą opiekę M. Bożej dla dzieci, córki i syna z ich rodzinami w tym Mateusza ministranta w 14 rocz. ur.

 

Piątek 19.06

6.30

+ Władysławę, Józefa, Lidię i Mieczysława

6.30

+Michała Rękawka

7.00

 +Jana i Janinę Gładysz, Jerzego Górskiego, zm z r. Gładyszów, Ziółków i dusze w czyśćcu cierp.

7.00

+Wiesława Szweda

8.00

O Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski dla rodziny Agaty i Macieja, ich dzieci i Pawła

8.00

+ Zdzisława i Leszka Kowalskiego gr.

17.30

+Andrzeja Kozdrój 28r, Roberta, Teresę, Stanisławę

 

Sobota 20.06

6.30

+Bogumiła, Annę, Jana, Terese, Marię, z r. Ogonowskich i Długołęckich

6.30

+ Jana, Stanisława, Mariannę, Henryka Majewskich, Henryka Barcikowskiego

6.30

+ Jacka Biernackiego 30dz

7.00

+Jana Mocha i syna Marcina

7.00

+Jacka Zadrożnego 16r

8.00

+ Danutę Gerc, zm. z r. Gerców i Pasików

8.00

+

8.00

+ Zdzisława i Leszka Kowalskiego gr.

16.00

Śl

17:00

śl

 

Niedziela 21.06

6.30

+ Wandę, Józefa Makulec i rodziców z obojga stron

8.00

+ Zdzisława i Leszka Kowalskiego gr.

8.00

+ Edwarda 19r. rodziców i rodzeństwo, zm. z r. Trzpilów i Kargolów

8.00

+ Tomasza Redę

9.15

Głosków

10.00

Za parafian

10.00

+Stanisławę Przybysz

10.00

Dz-bł w 45 r. ślubu Zbigniewa i Marii o błB, opMB, i wszelkie łaski dla jubilatów

10.00

+Sylwestra Dąbrowa

10.00

+Janinę i Zbigniewa Zając, zm z r. Zająców i Sekułów

10.00

+Alicję Parobczak

12.00

PRYMICJA

16.30

+ Seweryna i Zbigniewa Poszytek, Bolesława i Franciszka Szczęśniak

18.00

+Stefana Świerczewskiego 21r. i rodziców obu stron

 

 

<<< Powrót
Dodano: 17 Maj 2020
Odwiedzin: 123927