<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 113

Dodano: 12 Marzec 2020
2 Niedziela WP
Parafia Honorata - 2 Niedziela WP
  1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitw w intencji misji i misjonarzy. Do puszek przed kościołem składamy ofiary na dzieło pomocy misjom Ad Gentes.
Dodano: 08 Marzec 2020
Msza św. za Żołnierzy Niezłomnych

1 marca 2020 roku w garwolińskiej kolegiacie została odprawiona Msza św. w intencji żołnierzy niezłomnych. Uroczystej Eucharystii przewodniczył ks. dziekan Stanisław Szymuś. Organizatorami obchodów powiatowych byli poseł Grzegorz Woźniak, starosta Mirosław Walicki, wicestarosta Iwona Kurowska, radny sejmiku Krzysztof Żochowski, przewodniczący Rady Powiatu Waldemar Trzaskowski. Dziękujemy wszystkim pocztom sztandarowym: policji, wojsku, straży pożarnej, kombatantom, szkołom i obecnym gościom za wspólną modlitwę. Po Mszy św. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Żelechowie wystąpili z akademią okolicznościową „Cześć ich pamięci Żołnierze Wyklęci”.

Dodano: 07 Marzec 2020
1 Niedziela Wielkiego Postu
  1. Dziś I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 10.00.
Dodano: 01 Marzec 2020
Spotkanie dla uczniów klas siódmych
W niedzielę 1 marca Msza św. o 8.00 dla uczniów klas siódmych, którzy chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie w kościele.
Dodano: 28 Luty 2020
7 Niedziela zwykła
  1. Dziś zbiórka do puszek na operację Kacpra Boruty. Kacper jest 16 miesięcznym chłopcem, z bardzo rzadką chorobą genetyczną, w przebiegu której następuje stopniowy zanik mięśni. Koszt leczenia dziecka w Stanach Zjednoczonych wynosi 9 mln zł.
Dodano: 25 Luty 2020
Szczęśliwe relacje w małżeństwie i rodzinie

W niedzielę 9 lutego w auli Katolickiego Liceum im. Cypriana Kamila Norwida gościliśmy państwa Jadwigę i Jacka Pulikowskich z wykładem „Szczęśliwe relacje w małżeństwie i rodzinie”. Goście spotkali się z ciepłym przyjęciem i dobrą atmosferą. Serdecznie dziękujemy panu Jackowi za fachowość, serdeczność i ojcowskie podejście do tematu. Bardzo serdecznie dziękujemy dyrekcji Katolickiego Liceum za udostępnienie auli oraz Organizatorom spotkania: Stowarzyszeniu Rodzina Rodzinie , Wojownikom Maryi i Wspólnocie Kościoła Domowego za pomysł, organizację i współpracę.

Dodano: 12 Luty 2020
5 Niedziela zwykła
  1. Dziś o godz. 9.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św. w ich intencji o godzinie 10.00.

Dodano: 10 Luty 2020
4 Niedziela zwykła
  1. Dziś Święto Ofiarowania Pańskiego. Dzisiejszy dzień jest także Dniem Życia Konsekrowanego, dlatego modlimy się za wszystkich, którzy życie swoje całkowicie poświęcili na służbę Bogu i ludziom w różnych zakonach, zgromadzeniach i instytutach świeckich. Prosimy też o liczne i dobre powołania do zgromadzeń zakonnych - również z naszej parafii. Taca dzisiaj przeznaczona na wsparcie zakonów klauzurowych w diecezji. Podczas każdej Mszy poświęcenie gromnic.

Dodano: 02 Luty 2020
3 Niedziela zwykła