III Niedziela Adwentu - 11 grudnia 2022 r.

Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, którym przewodniczy ks. Przemysław Radomyski, wychowawca kleryków w Wyższym Seminarium Duchownym w Siedlcach.

Msze św. -
niedziela:
6.3o 8.00 10.oo 12.oo 16.3o 18.oo. Głosków 9.15.
poniedziałek i wtorek:
6.3o 10.oo 12.oo 17.oo (z udziałem dzieci) 18.3o (z udziałem młodzieży) 20.oo. Głosków 16.oo.
Spowiedź w poniedziałek i wtorek pół godz. przed każdą Mszą św.

1)     Ponadto dzisiaj o 9.3o różaniec wypominkowy (ul. Kościuszki, Wolna, Szkolna, Kuśnierska oraz Natalia), po nim Msza św. w intencji zmarłych polecanych w rocznych wypominkach.

2)     Panowie organiści rozprowadzają opłatki przed kościołem, w zakrystii oraz kancelarii parafialnej.

3)     Przed kościołem możemy nabyć świecę z Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Gdyby ktoś miał życzenie wspomóc najbardziej potrzebujących i przygotować Torbę Miłosierdzia, można taką Torbę odebrać przy świecach na zewnątrz lub w zakrystii. Prosimy o złożenie ich do następnej niedzieli.

4)     Roraty w środy i soboty o godz. 6.oo.

5)     W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencji uczestników.

6)     Zapraszamy do Parafialnego Punktu Charytatywnego w czwartki w godz. 18.oo-19.oo.

7)     17 grudnia w sobotę zapraszamy dzieci z klas 1, 2, 3 na wspólne roraty o 6.oo w ramach przygotowania do I Komunii św.Przypominamy, aby dzieci z klas 3 przyniosły serduszka na choinkę.

8)     W sobotę próba scholii o godz. 10.oo, a w kościele spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, zaś o 12.oo próba rodzinnego chóru kolędowego.

9)     Jeszcze w tym tygodniu przyjmujemy zgłoszenia małżonków obchodzących w tym roku swoje Jubileusze.

10)  Na stronie parafialnej został umieszczony harmonogram egzaminów dla młodzieży przed bierzmowaniem. Prosimy o zapoznanie się z nim.

11)  Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Henrykę Tracz, Barbarę Szwej. Wieczny odpoczynek  racz im  dać Panie …

Archiwalne ogłoszenia