34 Niedziela Zwykła - Chrystusa Króla - 20 listopada 2022 r.

1)     W dzisiejszą niedzielę –
- po Mszy św. o 8.oo II część katechez chrzcielnych (w kościele)
- koncert z udziałem 6 zespołów o godz. 19.oo w naszej świątyni w ramach Dni Muzyki Chóralnej

2)     Dzisiejsza uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata kończy rok liturgiczny. Po Mszy św. o godz. 10.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia.
3)     Od jutra kancelaria cmentarza zostaje przeniesiona do naszego biura przy plebanii i czynna będzie od 8-16.

4)     We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Nasz młodzieżowy zespół zaprasza do wspólnego śpiewania na Mszy wieczorowej.

5)     W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencji uczestników. Po Mszy św. o 17.3o Krąg Biblijny (aula KLO).
6)    W sobotę z racji 26 dnia miesiąca nowenna do św. Anny, patronki naszego miasta.

7)     W sobotę próba scholii o godz. 10.oo, a w kościele spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (godz. 10.oo).

8)     W następną niedzielę –
- rozpoczynamy Adwent, a wraz z nim nowy Rok Liturgiczny
- Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie organizuje przed kościołem kiermasz własnoręcznie wykonanych wieńców adwentowych. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na pomoc potrzebującym rodzinom naszej parafii
- po Mszy św. o 10.oo spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania

9)     Dziś na Mszy o 10.oo zostaną/zostały poświęcone opłatki, którymi podzielimy się podczas wieczerzy wigilijnej. Panowie organiści będą je rozprowadzać od przyszłej niedzieli przed kościołem.

10)  Zapraszamy rodziny z dziećmi, młodzież i wszystkich chętnych do stworzenia niezwykłego projektu – Kolędowego Chóru Rodzinnego. Chcemy, by chór ten zaśpiewał podczas tegorocznej Pasterki i poprowadził rodzinne kolędowanie. Więcej informacji na stronie internetowej Parafii, a zapisy u p. Damiana do 30 listopada.
11)  Podobnie jak w latach poprzednich w Boże Narodzenie o godz. 12.oo będziemy przeżywać uroczystość dziękczynną Małżonków Jubilatów obchodzących  w tym roku złote bądź srebrne gody. Prosimy o zgłoszenia w  zakrystii do 18 grudnia.
12)  W poniedziałek 28 listopada o godz. 17.3o zapraszamy na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie.
13)  Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: śp. Władysława Wiesława Zalewskiego

Wieczny odpoczynek  racz im  dać Panie …

Archiwalne ogłoszenia