24 Niedziela Zwykła - 11 września 2022 r.

1)      Dzisiaj –
- o godz. 9.3o czytanie kartek wypominkowych, zaś o 10.oo Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach (os. Kamieni, ul. 3 -go Maja, Andersa oraz Jagodne)
- po Mszy o godz. 10.oo spotkanie z rodzicami klas 3 SP w sprawie I Komunii św.
- Mszą św. o godz. 12.oo Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie rozpocznie kolejny rok formacyjny.

2)      We wtorek po Mszy św. o 17.3o Nabożeństwo Fatimskie.
3)      W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencji uczestników. Po Mszy św. o 17.3o spotkanie kandydatów do bierzmowania.
4)      W sobotę w Siedlcach Zjazd Apostolatu Margaretka.

5)     Najbliższe katechezy chrzcielne odbędą się 25 września po Mszy św. o godz. 10.oo. Natomiast cykl katechez dla narzeczonych rozpocznie się 2 października. Zapisy przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie parafii.

6)      Intencje na rok 2023 będziemy przyjmować w ostatnim tygodniu września.
7)      Bożemu miłosierdziu polecajmy zmarłych – śp.  Mateusza Niedżwiedzkiego i Waldemara Szczegota

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Archiwalne ogłoszenia