23 Niedziela Zwykła - 4 września 2022 r.

1)      Dzisiaj –
- z racji I niedzieli miesiąca po Mszy o 10.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja
- o godz. 12.oo poświęcenie tornistrów
2)      Przypominamy godziny odprawiania Mszy św. - w dni powszednie godz. 6.3o 7.oo 8.oo i 17.3o,  zaś w niedziele 6.3o 8.oo 10.oo 12.oo 16.3o i 18.oo.

3)     W poniedziałek o godz. 18.oo spotkanie Koła Lektorów Świeckich.
4)      W czwartek, 8 września, obchodzimy jedno z najstarszych Świąt Maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny - Matki Bożej Siewnej. Msze św. w naszej Kolegiacie: godz. 6.3o, 8.oo, 12.oo (w intencji uczestników) i 17.3o, w Głoskowie o godz. 16.oo. Poświęcenie ziarna podczas każdej Mszy św. Tego dnia w Sanktuarium w Woli Głowskiej odbędą się Dożynki Diecezjalne.
5)      Również w czwartek o godz. 17.3o odbędzie się Msza, a po niej modlitwa o uzdrowienie. Poprzedzi ją różaniec o godz. 16.45. Zapraszamy wszystkich potrzebujących uzdrowienia duchowego i fizycznego.
6)      W piątek spotkanie KSM-u o godz. 18.oo
7)      W następną niedzielę -
- o godz. 9.3o czytanie kartek wypominkowych, zaś o 10.oo Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach
- po Mszy o godz. 10.oo spotkanie z rodzicami klas 3 SP w sprawie I Komunii św.

8)      Intencje na rok 2023 będziemy przyjmować w ostatnim tygodniu września.
9)      Pragniemy reaktywować w naszej parafii Ruch Światło-Życie, tzw. Oazę. Zapraszamy dzieci i młodzież, a także rodziców do kontaktu z ks. Kamilem.

Archiwalne ogłoszenia