22 Niedziela Zwykła - 28 sierpnia 2022 r.

1)      Dzisiaj –
- godz. 12.oo Msza św. rozpoczynająca obchody 100- lecia Klubu Wilga Garwolin.
- zbiórka do puszek na leczenie Antosia Szarka z Unina, który w maju tego roku uległ poważnemu wypadkowi
2)     W poniedziałek po Mszy wieczorowej krótkie spotkanie dla wyjeżdżających autokarem  na Jasna Górę. Wyjazd natomiast w środę o godz. 7.oo.
3)      Od 1 września (czwartek) wracamy do stałego porządku odprawiania Mszy św. - w dni powszednie godz. 6.3o 7.oo 8.oo i 17.3o,  zaś w niedziele 6.3o 8.oo 10.oo 12.oo 16.3o i 18.oo. Transmisja Mszy św. przez internet tylko o godz. 10.oo.
4)      W czwartek –
-  83 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny i o wszystkich ofiarach wojny. Uroczystości rozpoczną się o godz. 4.45 na cmentarzu wojennym w Garwolinie
- rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.  Msze św. - w kościele, godz. 9.oo dla I LO im. Marszałka J. Piłsudskiego oraz KLO, godz. 10.oo dla SP nr 1, Głosków – godz. 9.oo.
- godz. 12.oo Msza św. w intencji uczestników
5)      W tym tygodniu I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek nabożeństwo po Mszy o 17.3o, w sobotę o godz. 8.oo. Zapraszamy do odnowy duchowej.
6)      W piątek po Mszy wieczorowej spotkanie KSM-u, w sobotę zbiórka ministrantów i lektorów o godz. 10.oo.
7)      Pragniemy reaktywować w naszej parafii Ruch Światło-Życie, tzw. Oazę. Ruch, który formuje dzieci i młodzież. Zapraszamy dzieci i młodzież, a także rodziców do kontaktu z ks. Kamilem.
8)      W następną niedzielę -
- z racji I niedzieli miesiąca po Mszy o 10.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja
- o godz. 12.oo poświęcenie tornistrów.
9)  W miesiącu wrześniu planujemy zorganizować Mszę  św. i modlitwę o uzdrowienie. O szczegółach wkrótce.
10)   Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych – śp. Krzysztofa Masnego, Patryka Szymborskiego, Jerzego Buławę
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Archiwalne ogłoszenia