20 Niedziela Zwykła - 14 sierpnia 2022 r.

1)      Dzisiaj o godz. 9.3o czytanie kartek wypominkowych, zaś o 10.oo Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach (ul. Staszica, Kościelna, Parkowa, Sportowa, Olimpijska)
2)      Jeszcze dziś w ramach pielgrzymki duchowej na Jasną Górę o godz. 20.oo Msza Św., a po niej Apel Jasnogórski.
3)     Dziękuję wszystkim za duchowe pielgrzymowanie. Szczególne podziękowanie kierujemy pod adresem Stowarzyszenia Rodzina Rodzinie i Scholii ks. Józefa Szajdy za prowadzenie adoracji i oprawę muzyczną. Bóg zapłać.

--------------------

4)      Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. W tajemnicę dnia wpisuje się święto Wojska Polskiego oraz Czynu Chłopskiego. Pamiętajmy w modlitwie o obrońcach naszej Ojczyzny. Msze – 6.3o 8.oo 10.oo 12.oo 18.oo. O godz. 10.oo Msza św. otwierająca obchody 102 rocznicy „Cudu nad Wisłą”.
5)      W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencji uczestników. Na kartkach możemy składać intencje.
6)      W następną niedzielę -
- o godz. 10.oo odbędą się Parafialne Dożynki. Prosimy o przygotowanie wieńców dożynkowych.
 - o godz. 12.oo uroczyste wprowadzenie pielgrzymów, którzy brali udział w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.

-----------------------

7)      Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Leśnej Podlaskiej członków kół Żywego Różańca. Wyjazd 27 sierpnia.
8)      Kino „Wilga” zaprasza na dwa filmy religijne - ŻYWY (do 16 sierpnia o godz.15.10)  oraz  NOTRE-DAME PŁONIE (19 - 23 sierpnia o godz.18.oo).
9)      Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych – śp. Cecylię Krystynę Walicką
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Archiwalne ogłoszenia