17 Niedziela Zwykła - 24 lipca 2022 r.

1)     Dzisiaj –
- z racji jutrzejszego wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i wszystkich podróżujących, po Mszach św. święcimy pojazdy i modlimy się o błogosławieństwo dla kierowców. Składane przy tej okazji ofiary zostaną przekazane organizacji MIVA Polska, która pomaga misjonarzom w zakupie środków transportu.

2)      W dzisiejszą niedzielę o g.19.oo będziemy mieli okazję wysłuchać ostatniego już recitalu z cyklu Garwolińskich Wieczorów Organowych. W świat muzyki organowej wprowadzi nas organista Archikatedry Lubelskiej – p. Stanisław Maryjewski.
3)      Jutro rozpoczynają się warsztaty muzyczne dla naszej młodzieży. Informacje szczegółowe  u p. Damiana.
4)      Jutro także o godz. 20.3o kolejny różaniec w intencji pokoju.
5)      W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencji uczestników. Na kartkach możemy składać nasze prośby i intencje.
6)      Trwa nowenna do św. Anny, patronki naszego Miasta, którą odprawiamy po Mszy wieczorem. We wtorek Uroczystość św. Anny, patronki naszego Miasta. Msze św. we wtorek 6.3o, 8.oo, 17.3o. Osoby, które tego dnia zamówiły intencje prosimy o ich weryfikację w zakrystii.
7)      Obchody Dnia naszej Patronki św. Anny przeżywać będziemy w przyszłą niedzielę. Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 12.oo, której przewodniczył będzie ks. Marcin Walicki, nasz rodak. Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy wszystkich kapłanów z dekanatu.  Natomiast o godz. 15.oo w parafialnych ogrodach rozpocznie się Festyn św. Anny. Więcej informacji na plakatach. Niech to będzie rzeczywiście nasze parafialne święto.
8)      Zapraszamy na pielgrzymkę autokarem na Jasną Górę. Jedna 14-15 sierpnia. Szczegóły w gablocie, druga – 31 sierpnia. Szczegółowe informacje oraz zapisy w zakrystii lub u ks. Kamila.
9)      Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Św. w dn. 13-20 lutego przyszłego roku. Przewidywany koszt 2 700zł + 550$. Szczegółowe informacje u ks. Kamila.
10)   Bóg zapłać za ofiarę na kościół – 200 zł.
11)   Witamy wszystkich, którzy czas wakacji lub urlopu spędzają na terenie naszej Parafii.
12)   Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych – śp. Tadeusza Makulca, Genowefę Łysiak.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Archiwalne ogłoszenia