16 Niedziela Zwykła - 17 lipca 2022 r.

1) Dzisiaj –
- kazania pielgrzymkowe głosi ks. Jakub, przewodnik naszej grupy 7A pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, możemy też złożyć ofiarę do puszek na rzecz grupy, spotkanie grupy dziś wieczorem o 20.45

- o godz. 18.00 Msza św. za ks. kan. Mariana Juszczyka – naszego proboszcza w czasie II wojny światowej, a po Mszy wraz z Akcją Katolicką udamy się do Łucznicy, miejsca zamordowania ks. przez niemieckiego okupanta

2) Dziś o godz. 19.oo kolejny koncert organowy w ramach Garwolińskich Wieczorów Organowych. Dziś za organami zasiądzie prof. Michał Dąbrowski  z kościoła św. Krzyża w Warszawie.
3) Dziś rozpoczyna się nowenna do św. Anny, patronki naszego Miasta, którą będziemy odprawiać w tygodniu po Mszy wieczorem. Dziś nowenna przed Mszą o 18.oo. Uroczyste obchody Dnia naszej Patronki odbędą się w niedzielę 31 lipca, Suma Odpustowa oraz festyn rodzinny. Więcej informacji na plakatach. Zapraszam osoby i grupy parafialne do włączenia się w przygotowanie festynu.
4) W poniedziałek o godz. 20.3o kolejny różaniec w intencji pokoju, zwłaszcza na Ukrainie.
5) W środę spotkanie zespołu Caritas o godz. 19.oo.
6) W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencji uczestników.
7) W następną niedzielę
- z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i wszystkich podróżujących; po Mszach św. będziemy święcić wszelkie pojazdy i będziemy się modlić się o błogosławieństwo dla kierowców. Składane przy tej okazji ofiary zostaną przekazane organizacji MIVA Polska, która pomaga misjonarzom w zakupie środków transportu.

8) W ostatnim tygodniu lipca odbędą się młodzieżowe warsztaty muzyczne. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w śpiewaniu i rozwijaniu talentu. Zapisy i szczegółowe informacje u p. Damiana.
9) Zapraszamy na pielgrzymkę autokarem na Jasną Górę. Jedna 14-15 sierpnia. Szczegóły w gablocie, druga – 31 sierpnia. Szczegółowe informacje oraz zapisy w zakrystii lub u ks. Kamila.
10) Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Św. w dn. 13-20 lutego przyszłego roku. Przewidywany koszt 2 700zł + 550$. Szczegółowe informacje u ks. Kamila.
11) Bóg zapłać za ofiary na kościół – 50 zł. oraz 1000 zł.
12) Witamy wszystkich, którzy czas swoich wakacji lub urlopów spędzają na terenie naszej Parafii.
13) Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych – śp. Tadeusza Michalika i Stanisława Pawliszewskiego.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Archiwalne ogłoszenia