12 Niedziela Zwykła - 19 czerwca 2022 r.

1)     Dzisiaj –
- zbiórka do puszek na KUL
- godz. 10.oo Msza św. w intencji mieszkańców miasta z racji Dni Garwolina

2)     Jutro o godz. 19.oo spotkanie Rady Parafialnej.
3)     W czwartek o godz. 12.oo Msza w intencji uczestników, natomiast na Mszy św. wieczorowej zakończenie Oktawy Bożego Ciała i tradycyjne poświęcenie wianków.
4)     W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a jednocześnie ustanowiony z inicjatywy św. Jana Pawła II Światowy Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Można także uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia NSPJ. Można tego dnia spożywać pokarmy mięsne.
5)     W piątek zakończenie roku szkolnego. Msze św. godz. 9.oo dla szkół średnich, godz. 10.oo dla SP nr 1.
6)     W następną niedzielę –
-w Parczewie zakończenie Roku Rodziny, jak słyszeliśmy w liście ks. Bpa. Organizujemy wyjazd na to wydarzenie, zapisy prowadzimy w zakrystii
- zakończenie Roku Rodziny w naszej parafii w następną niedzielę o godz. 12.oo

7)     Przyjmujemy jeszcze zapisy na wyjazd na odpust chorych w Kodniu 2 lipca.
8)     Wyjazd na Koczowisko Ministrantów w sobotę o godz. 8:30, zapisy w zakrystii.
9)     Informujemy, że Sakrament Chrztu w lipcu i sierpniu będzie udzielany w 2, 3 i 4 niedzielę miesiąca.
10)  Najbliższe katechezy chrzcielne i katechezy dla narzeczonych odbędą się po wakacjach.
11)  Zaproszenie…w następną niedzielę o godz. 17.oo koncert zespołu Mazowsze pod Garwolanką.
12)  Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie zaprasza małżonków pragnących pogłębiać jedność małżeńską na rekolekcje pt.: RELACJA, WIĘŹ, ZMYSŁOWOŚĆ NA PODSTAWIE PIEŚNI NAD PIEŚNIAMI. Rekolekcje będzie prowadził znany rekolekcjonista - kapucyn O. Ksawery Knotz. Spotkania rekolekcyjne odbędą się w dn. 30.09 - 02.10.2022 w ośrodku Focolari w Trzciance k/ Wilgi. Organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie. Koszt rekolekcji  to ok. 450 zł dla małżeństwa z noclegiem lub 250zł bez noclegu. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr. tel. Umieszczonym w biuletynie prarafialnym i na tablicy ogłoszeń (501 522 929). Zapisy do końca czerwca. Serdecznie zapraszamy do udziału.
13)  Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych – śp.  Ewę Szarek, Edwarda Nadstawnego.
       Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Archiwalne ogłoszenia