11 Niedziela Zwykła - 12 czerwca 2022 r. - Trójcy Świętej

1)     Przeżywamy dziś Uroczystość Trójcy św.
2)     Ponadto dzisiaj –
- godz. 9.30 nabożeństwo wypominkowe oraz Msza św. z zm. polecanych w rocznych Wypominkach  (al. Żwirki i Wigury, os. Leszczyny, ul. Nadwodna, Krótka, Zgody oraz Czyszkówek)
- zbiórka na terapię genową dla Kingi Rydz z Olsztyna, która jest parafianką naszego ziomka ks. Adama Pasika. Zbieramy na najdroższy lek jaki obecnie jest produkowany na świecie. Z tej też okazji ks. Adam wygłosi okolicznościowe kazania.

3)     Jutro po Mszy św. wieczorowej spotkanie Koła Lektorów świeckich.
4)     W poniedziałek 13 czerwca nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 17.30.
5)     W środę  po Mszy św. wieczorowej zapraszamy dziewczynki na próbę sypania kwiatów.
6)     W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa  – Boże Ciało. Msze Święte w naszym kościele - 6.3o 8.oo 10.oo i 18.oo, w Głoskowie o godz. 8.oo. Uroczysta procesja wyruszy z kościoła po Mszy św. o godz. 10.oo. O przygotowanie tradycyjnych ołtarzy na procesję prosimy: Wspólnotę Neokatechumenalną, strażaków, harcerzy i rzemieślników. Zachęcamy także do udziału w Mszy św. i procesji w czasie oktawy Bożego Ciała.
7)      W następną niedzielę –
- zbiórka do puszek na KUL
8)    Jak co roku organizujemy wyjazd na odpust chorych w Kodniu 2 lipca. Zapisy w zakrystii.
9)    Organizujemy także wyjazd na Jerycho Młodych w Woli Gułowskiej. Zapisy również w zakrystii.
10)   Ministrantów zapraszamy na Koczowisko w Siedlcach, więcej informacji w zakrystii
11)    Bóg zapłać za ofiary złożone na cele parafii – bezimienna 150 zł oraz Łucja Kaznowska - 1 tyś.
12)   Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych – śp. Mariannę Trzeciak, ks. Mieczysława Mikulskiego, Krystynę Mroczek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie
.

Archiwalne ogłoszenia