Zesłanie Ducha Świętego - 5 czerwca 2022 r.

1)     Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha św., czyli Zielone Świątki. Kończy się okres Wielkanocy. Przypominamy o spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.
2)     Ponadto dzisiaj –
- po Mszy o 8.oo II część katechez dla narzeczonych (aula KLO)
- na Mszy o 10.oo dzieci kl. 4 będą obchodzić swoją rocznicę I Komunii św.
- po Mszy o 10.oo nabożeństwo eucharystyczne oraz procesja z racji I niedzieli miesiąca
- po Mszy o 10.oo koncert zespołu BUD”MO z Kijowa prezentujący ukraińską muzykę ludową
- zbiórka do puszek na budowę kościołów w diecezji

3)      Jutro Święto Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o godz. 6.3o, 8.oo, 10.oo i 17.3o.
4)      Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczorem, w soboty po Mszy św. o godz. 8.oo, zaś w niedziele o 17.3o.
5)      W czwartek o godz. 12.oo Msza św. w intencjach uczestników.
6)      W czwartek, w Sulbinach, spotkanie kobiet Umiłowana. Początek Mszą św. o godz. 18.oo. Po Mszy Nowenna do Jana Pawła II oraz spotkanie z gościem – p. Heleną Respondek (psycholog).
7)      W piątek po mszy wieczorowej Bieg Świętojański organizowany przez KSM naszej parafii. Więcej informacji na plakatach.
8)     W sobotę 11 czerwca o godz. 10.oo pod przewodnictwem ks. Bpa Grzegorza Suchodolskiego Katolickie Liceum w Garwolinie świętować będzie Jubileusz 25-lecia istnienia Szkoły. Zapraszamy na wspólną modlitwę absolwentów i sympatyków szkoły.
9)      W następną niedzielę –
- zbiórka na terapię genową dla Kingi Rydz z Olsztyna, która jest parafianką naszego ziomka ks. Adama Pasika. Zbieramy na najdroższy lek jaki obecnie jest produkowany na świecie. Z tej też okazji ks. Adam wygłosi okolicznościowe kazania.

10)   Informujemy, że w sobotę rano odszedł do wieczności ks. Kan. Mieczysław Mikulski.
 Uroczystości pogrzebowe odbędą się wg następującego porządku:                                                                                 - wtorek, godz. 19.oo Msza żałobna z udziałem księży z dekanatu                                                                       - środa 10.3o różaniec godz. 11.oo Msza pogrzebowa z udziałem ks. Bpa.

11)   Organizujemy wyjazd na Jerycho Młodych w Woli Gułowskiej. Zapisy w zakrystii, więcej informacji na plakatach.
12)   Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych – śp. Zygmunt Ochniewicz, Artur Radziejewski.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Archiwalne ogłoszenia