Projekt Wizyty Duszpasterskiej
Projekt wizyty duszpasterskiej 2023 | ||
28 grudnia 2022 środa |
9.00 | Kol. Unin – 6 ks. |
15.30 | Osiedle Zarzecze (Błonie, Hłaski, Konopnickiej, Wańkowicza, Kraszewskiego, Zarzecze – 6 ks. | |
29 grudnia 2022 czwartek |
9.00 | Głosków – 6 ks. |
15.30 | Wiejska – 4 ks. | |
30 grudnia 2022 piątek |
9.00 | Jagodne – 6 ks. |
15.30 | Kościuszki bloki numer: 4 – (1), 11- (1), 13 –(1), 25- (1), 38 –(1) | |
31 grudnia 2022 sobota |
9.00 | Puznów – 6 ks. |
2 stycznia 2023 poniedziałek |
9.00 | Natalia (bez nr. z Czyszkówka) – 2 ks. Lucin – 2 ks. |
15.30 | Studzińskiego i Wesoła – 4 ks. Kościuszki niska zabudowa + Bursztynowa – 2 ks. |
|
3 stycznia 2023 wtorek |
9.00 | Czyszkówek – 3 ks. |
15.30 |
Nadwodna - niska zabudowa - (2) bloki nr 10 – (1); 14 – (1); 15 i 15a – (1) Krótka, Zgody, Działyńczyków – (1) |
|
4 stycznia 2023 środa |
9.00 | Łętów – 2 ks. Żabieniec – 1 ks. |
15.30 | ul. Konarskiego, Kołłątaja, Krasickiego – 1 ks. ul. Długa (niska zabudowa) – 2 ks. Wyszyńskiego i Sienkiewicza – 2 ks. |
|
5 stycznia 2023 czwartek |
9.00 | Dudka – 2 ks. |
15.30 |
Osiedle "Cichy zakątek" przy ul. Wiejskiej (A,B,C,D,E,F) – 5 ks. |
|
7 stycznia 2023 sobota |
9.00 | Leszczyny – 6 ks. |
15.30 | ul. Żwirki i Wigury bloki nr. 4, 6, 8, 10, 12, 14 | |
9 stycznia 2023 poniedziałek |
15.30 | Osiedle „Cichy Zakątek” przy ul. Wiejskiej (G, H, I, J, K, L, M) – 5 ks. |
10 stycznia 2023 wtorek |
15.30 | ul. Długa bloki: 7, 9, 11, 12, 31 |
11 stycznia 2023 środa |
15.30 | ul. Dobra 1, 3, 5 Stawki, Mokra – 2 ks. |
12 stycznia 2023 czwartek |
15.30 | ul. 3-go Maja - 1 ks. ul. Polska, Krzywa - 2 ks. ul. Jana Pawła i Młyńska - 2 ks. |
13 stycznia 2023 piątek |
15.30 | ul. Narutowicza – 4 ks. ul. Jagodzińska niska zabudowa – 2 ks. |
14 stycznia 2023 sobota |
9.00 | ul. Polna oraz domy z Gracjanowa należące do parafii – 2 ks. ul. Budzeń, Jutrzenki, Lazurowa – 3 ks. |
16 stycznia 2023 poniedziałek |
15.30 | ul. Staszica – 3 ks. ul. Żwirki i Wigury niska zabudowa i bloki 1 i 3 – 1 ks.; blok 2 – 1 ks. |
17 stycznia 2023 wtorek |
15.30 | Al. Legionów niska zabudowa – 2 ks. Bloki RDP, 28, 28a, 30 – 1 ks Al. Legionów 83 – 1 ks. ul. Sportowa i Olimpijska – 1 ks. |
18 stycznia 2023 środa |
15.30 | ul. Wolna, Szkolna, Kuśnierska – 2 ks. Kol. Henryków, Andrzejkowicza, Dłużniewskiego – 1 ks. Zacisze i Zagrodowa – 2 ks. |
19 stycznia 2023 czwartek |
15.30 | ul. Spacerowa, Miła, Boczna, Radosna – 5 ks. |
20 stycznia 2023 piątek |
15.30 | ul. Targowa – 4 ks. ul. Jagodzińska bloki: 16 i 16 A – 2 ks. |
21 stycznia 2023 sobota |
9.00 | Niecieplin – 4 ks. ul. Księcia Janusza, Zygmunta Starego – 2 ks. |
15.30 | Osiedle Kamienne - 2 ks. ul. Jagodzińska bloki: 10 – 1 ks. 14 – 1 ks. ul. Kościelna i Parkowa – 1 ks. ul. Modrzewskiego – 1 ks. |
|
23 stycznia 2023 poniedziałek |
15.30 | ul. Parysowska, Księżnej Anny, Księcia Konrada – 1 ks. ul. Jagodzińska blok 12 – 4 ks. |
24 stycznia 2023 wtorek |
15.30 | Osiedle Targowa – Sikorskiego, Skilskiego, Kleeberga, Królickiego, Hubala, Puchalskiego, Bema, Hyfca Orłów – 6 ks. |
25 stycznia 2023 środa |
15.30 |
ul. Senatorska niska zabudowa – 2 ks. |
26 stycznia 2023 czwartek |
15.30 | Zawady, Sobieskiego – 2 ks.; Ogrodowa, Źródlana, Akacjowa – 3 ks. |
Do pobrania:
.docx21.46 KB