Dar drugiego człowieka

W sobotę, 26 listopada w naszej parafii odbyło się pogodne popołudnie z Oazą. W spotkaniu wzięło udział około 20 osób, należących do wspólnoty Ruchu Światło -Życie i służby liturgicznej. To był czas udanej integracji oraz okazja do wzajemnego poznania się . O atrakcje zatroszczyli się animatorzy Oazy z Łukowa. Spotkanie było wypełnione ciekawymi zabawami, żartami i tańcami. Nie zabrakło także wspólnego posiłku w postaci smacznej pizzy. Takie pogodne popołudnia dają sposobność budowania wspólnoty i docenienia obecności drugiego człowieka, wyzwalają wiele radości, uczą budowania relacji i otwartości na innych. Zapraszamy do dołączenia do Oazy i służby liturgicznej. Tu uczymy się być nie tylko z Bogiem i dla Boga, ale też z bliźnimi i dla bliźnich. Kiedy jesteśmy razem, możemy więcej!Archiwum

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com