Rodzinny Chór Kolędowy

Zapraszamy rodziny z dziećmi, młodzież "starszą i młodszą" do stworzenia niezwykłego zespółu - Rodzinnego Chóru Kolędowego. Chcemy, by zespół zaśpiewał podczas tegorocznej Pasterki. W ten wyjątkowy sposób bedziemy mogli całą rodziną przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia. 
Kolejnym celem zespołu będzie poprowadzenie przez zespół rodzinnego kolędowania w naszej kolegiacie w niedzielę 8 stycznia. Do wspólnego muzykowania już zaproszeni są instrumentaliści, by towarzyszyć śpiewom.

Harmonogram prób: 
Kolejne soboty adwentu (tj. 3, 10 i 17 grudnia) o godzinie 12.oo (w aulii KLO).

W razie pytań zapraszam do kontaktu: [email protected]

Zapisy przez formularz:
https://docs.google.com/forms/d/1IH0EQTVhEXGRa1uUTTbqk_QuJoyoBQejRXkSTkqufqE/edit?usp=drivesdkArchiwum

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com