Ogłoszenie dla ministrantów

1. Zbiórki w ferie odwołane, ale na dyżury w miarę możliwości przychodzimy.
2. W środę 2 lutego Święto M.B. Gromnicznej, znajdźmy czas na Mszę św.
3. Z uwagi na to, że każdy ma różne sprawy w ferie, wyjazd do Warszawy odbędzie się po feriach. W programie: muzeum, łyżwy, Promenada (może kino). Zapisujemy się na oddzielnej kartce, pamiętamy o zgodach na wyjazd.

KU REFLEKSJI
1. Pamiętajmy o punktualności, najstarszy ministrant (stopniem) rozdziela funkcje.
2. Dbajmy o naszą duchowość, spowiedź, komunia św. w czasie mszy św., moja prywatna modlitwa, czytanie Pisma Św.
3. Czy pamiętamy o odpowiednim stroju do kościoła w niedzielę?
4. Z jakim zaangażowaniem wykonuję czynności liturgiczne?
5. Czy mam czas na adorację?

Idąc na dyżur, warto wejść przez kościół, uklęknąć na chwilę modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Doceńmy taką możliwość, bo w niewielu kościołach jest kaplica adoracji.
POSŁUGA Z PATENĄ
Czy masz tego świadomość, że niewiele osób może to robić? I w ten sposób pomagasz SAMEMU JEZUSOWI dotrzeć do człowieka ‼!