33 PPP na Jasną Górę - gr. 7 a - 2013

W latach 2007-2012 przewodnikiem grupy był ks. Tomasz Koprianiuk.

W roku 2013 przewodnikiem został ks. Wojciech Sobieszek.

Podlaska Pielgrzymka wyruszała już po raz XXXIII. W skład grupy 7a chodzą osoby należące do parafii Przemienienia Pańskiego,ale jako grupa należąca do parafii dziekańskiej, skupiać może wszystkich chętnych z okolicznych parafii. Grupa 7a to grupa amarantowa, skupiająca bardzo dużo ludzi młodych:)

W roku 2013 hasłem pielgrzymki były słowa: „Jesteście światłem świata” . Nasza grupa stworzyła własne logo tej pielgrzymki. Logo znajdowało się na znaczku pielgrzymkowym oraz na koszulkach.

W roku 2013 w naszej grupie pielgrzymowało łącznie 205 osób, jest to wspaniały wynik.

W kolumnie siedleckiej byliśmy najliczniejszą grupą. Natomiast w kolumnie bialskiej, jeżeli chodzi o ilość to wyprzedziła nas jedynie grupa z Łukowa: 14 b, której stan to 208 osób.

Relacja video

JAK PIELGRZYMKA TO TYLKO Z GRUPĄ 7 A

DRUGI DZIEŃ WĘDROWANIA: MACIEJOWICE - DĘBLIN

SIÓDMY DZIEŃ PIELGRZYMKI

DO ZOBACZENIA NA PIELGRZYMIM SZLAKU W 2014 R.