Dni Muzyki Chóralnej

W dzisiejszą niedzielę 19 listopada  o godzinie 19.00 przeżywaliśmy koncert wpisany w Dni Muzyki Chóralnej. Głównym organizatorem przeglądu jest Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Koncert odbył się z okazji wspomnienia św. Cecylii. W naszej kolegiacie zaśpiewała schola dziecięca z naszej parafii, schola dziecięca z parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach, schola dorosłych "Młodzi Duchem" z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie, schola dorosłych wychowanków ks. Józefa Szajdy oraz chór parafialny z parafii św. Jana Chrzciciela w Górznie i parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach. Na zakończenie zabrał głos gospodarz miejsca ks. Prałat Ryszard Andruszczak, dziękując wykonawcom, prowadzącym, muzykom oraz organizatorom tegorocznego przeglądu. W ramach podziękowania ze strony organizatorów, prowadzący chóry i schole otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Więcej zdjęć w linku poniżej:

Dni Muzyki Chóralnej

Dni Muzyki Chóralnej cd.