Pożegnanie ks. Wojciecha Sobieszka

Z dniem 30 czerwca ks. Wojciech Sobieszek kończy posługę wikariusza w naszej parafii, a od 1 lipca będzie Kierownikiem Referatu Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej Siedleckiej, diecezjalnym asystentem kościelnym Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz prefektem w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach. Z całego serca dziękujemy ks. Wojciechowi za 5 lat pracy w naszej parafii: za głoszone kazania i posługę sakramentalną, za prowadzenie ministrantów i lektorów, KSM-u, pielgrzymkowej gr. 7 A, organizowanie spotkań młodych w dekanacie garwolińskim, a szczególnie organizację ŚDM w naszym regionie. Niech Bóg hojnie Mu błogosławi i dodaje sił do pełnienia nowych zadań i obowiązków.