Dzień Odnowy w Miętnem Stow. Rodzina Rodzinie

W sobotę, 29 paĹşdziernika 2016 roku kolejny raz odbył się dzień Odnowy czyli dzień formacji. Odnowy są to spotkania w gronie mężczyzn lub kobiet w czasie, których rozważamy nasze powołanie małżeńskie i zastanawiamy się nad naszą relacją z Panem. W ostatnią sobotę w godzinach 9.00 - 13.00 spotkali się mężczyĹşni a w godzinach od 15.00 do 18.00 spotkały się kobiety. Naszą duchową refleksję poprowadził ks. dr Robert Steszuk. Tematem naszego zamyślenia była pustynia i pustelnia. Ks. Robert mówił o konieczności znalezienia miejsca, w którym będziemy spotykali się z Panem, będziemy budowali z nim relację i trwali przy Nim. Całość rozważań była oparta o rozważania Ojców pustyni. Całość refleksji była zakończona adoracją przed Najświętszym Sakramentem, gdzie bezpośrednio przed Panem mogliśmy uwewnętrzniać zasłyszane treści.