Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego

Głównym punktem obchodu Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego była uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem ks. prałata Juliana JóĹşwika. Homilię wygłosił ks. prałat Ryszard Andruszczak.  Święto miasta i powiatu przygotowano z należytą starannością i raczej skierowane było do młodszej generacji mieszkańców. Na koncercie Kamila Bednarka było więcej widzów niż na wszystkich imprezach razem wziętych, które serwowano niedzielnego, upalnego dnia. Drugim punktem programu, który przyciągnął około tysiąca sympatyków sportu, był tradycyjny bieg „Avon kontra przemoc”. No, i jeszcze w  barwnym korowodzie ulicami miasta maszerowało też kilka setek uczestników. Inne prezentacje czy sportowe rywalizacje też cieszyły się „wzięciem”, ale już nie tak dużym jak sztandarowe przedsięwzięcia. Generalnie, obchody przygotowane z rozmachem i organizacyjnie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik.