KSM Garwolin a Słowo z mocą

5 czerwca 2016 odbyła się ogólnopolska akcja „Słowo z mocą”. Bardzo chętnie oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z Garwolina włączył się w tą akcję. Wykorzystując nowe media chcemy „zainfekować” Internet zdjęciami z Biblią. Dlaczego z Biblią? Bo Słowo Boże jest:

• żywe,
  • skuteczne,
  • ostrzejsze niż miecz,
  • przenikające,
  • zdolne osądzić pragnienia i myśli serca (Hbr 4,12)

Ideą akcji jest zorganizowanie w całej Polsce punktów, gdzie będzie można wykonać profesjonalne zdjęcie z Pismem Świętym. Zamierzeniem jest, aby każdy fotografowany zamieścił swoje zdjęcie jako profilowe na portalach społecznościowych. Ze zdjęć stworzymy wielki plakat Jezusa Miłosiernego na ŚDM 2016. „Zapraszamy wszystkich sympatyków Słowa Bożego do włączenia się w akcję. Punkt foto w Garwolinie będzie czynny 5 czerwca od 6.30 do 15.00 przy parafii Przemienienia Pańskiego” - między innymi takimi słowami zachęcali członkowie KSM-u do włączenia się w akcję. Ponad 100 osób wzięło udział w tym wydarzeniu i sfotografowało się z Pismem Świętym. Ks. Wojciech Sobieszek, parafialny asystent KSM Garwolin dziękuje wszystkim, a szczególnie oddziałowi z parafii za zorganizowanie i włączenie się w tą inicjatywę. Poniżej prezentujemy niektóre zdjęcia naszej wspólnoty :)