Grupa 7a - w Górznie

23 maja 2016 w parafii św. Jana Chrzciciela w Górznie, na zaproszenie ks. prałata Jerzego Kalinki - proboszcza parafii i ks. Pawła Wysokińskiego - wikariusza, gościł ks. Wojciech Sobieszek - przewodnik grupy 7a z parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie.

W parafii w Górznie ta niedziela była wyjątkowa, ks. Wojciech opowiadał o pielgrzymowaniu, zachęcał do podjęcia trudu pielgrzymki w grupach naszego rejonu. W szczególny sposób zachęcał do pielgrzymki z grupą dekanalną. W czasie swojego wystąpienia pokazał zdjęcia z ubiegłego roku, a o sensie pielgrzymowania opowiedziały w swoim świadectwie dwie pątniczki z grupy 7a: Joanna i Monika.

Następnie po Mszy św. wieczornej czyli około godziny 18.00 miało miejsce ognisko integracyjne. Podczas niego jedliśmy naprawdę pyszne kiełbaski, śpiewaliśmy, robiliśmy sobie zdjęcia oraz usłyszeliśmy od ks. Wojciecha pomysły i niespodzianki jakie w tym roku będą czekały na pątników z 7a. Między innymi zobaczyliśmy projekty tegorocznych koszulek, opasek silikonowych i chust, jakie otrzyma każdy pątnik z grupy biało-czerwonej - 7a.

Dziękujemy duszpasterzom parafii górzniańskiej za wspaniałą atmosferę i niepowtarzalny klimat, jaki tworzą otwartością swoich serca. Szczególnie dziękujemy ks. Pawłowi, który pomaga jako przewodnik grupy garwolińskiej.
Kolejne spotkanie w połowie czerwca w parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie.

Więcej zdjęć dostępnych pod tym linkiem:

Ognisko pielgrzymkowe grupy 7a w Górznie - 23.05.16