Rejonowe Spotkanie Kółek Różańcowych w Łaskarzewie

Dnia 15 maja 2016  odbyło się kolejne skupienie Kół Żywego Różańca rejonu bł. Karoliny Kózkówny w Parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Łaskarzewie. Do Łaskarzewa zaprosiła nas Maryja, ale razem z Przenajświętszą Matką zaprosili nas nasi patroni bł. Karolina patronka naszego rejonu oraz bł. Ks. Jerzy Popiełuszko, tak gorliwie czczony w Łaskarzewie. O godz. 9:40 rozpoczęliśmy modlitwy przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a następnie celebrowana była Msza św. pod przewodnictwem ks. Dziekana Edmunda Szarka przy współudziale ks. Pawła Wiatraka - Moderatora Diecezjalnego Rejonu bł. Karoliny oraz ks. Dariusza Parafiniuka - Moderatora Rejonowego bł. Karoliny. Po Eucharystii uczestnicy spotkania przeszli do Domu Strażaka gdzie odbyła się konferencja formacyjna, modlitwa różańcowa i agapa. Około godz. 14:00 zakończyło się spotkanie. Należy podkreślić, że uczestnicy wyrazili swoje zadowolenie z takich spotkań, które w pozytywny sposób wpływają jednocząc nas przez wszystkim w modlitwie, wzajemnym poznawaniu i szacunku wobec siebie.