ŚDM Garwolin - spotkanie z rodzinami dekanatu garwolińskiego

17 kwietnia 2016r. w Garwolinie w parafii Przemienienia Pańskiego odbyło się spotkanie z rodzinami z dekanatu garwolińskiego, które zadeklarowały chęć przyjęcia pielgrzymów w dniach 20-25 lipca 2016r. Ponad 100 rodzin wzięło udział w spotkaniu, które zorganizował ks. Wojciech Sobieszek - rejonowy koordynator ŚDM Garwolin, wraz z ks. Adamem WoĹşniakiem - odpowiedzialnym w rejonie za kwestie zakwaterowania. Podczas tego spotkania przedstawiony został program Dni w Diecezji w rejonie garwolińskim, kwestie zakwaterowania jak również kapłani udzielali odpowiedzi na pytania rodzin. Zaprosiliśmy też wszystkie rodziny na Dzień Rodzin, który odbędzie się 8 maja w Parczewie. Tego dnia rodziny otrzymają specjalne posłanie od ks. Biskupa - zaznacza ks. Wojciech. Wszystkim za obecność dziękujemy i pragniemy przypomnieć o kolejnych 2 spotkaniach:

• 24.04.2016r. - w kościele parafialnym w Łaskarzewie o godz. 18.00 - dla rodzin z dek. łaskarzewskiego
  • 01.05.2016r. - w kościele parafialnym w Pilawie o godz. 19.00 - dla rodzin z dek. osieckiego.

ŚDM Garwolin