Dzień Skupienia dla ministrantów

7 maja 2016 ministranci z naszej parafii wraz z ks. Wojtkiem wyruszyli na Dzień Skupienia, który odbył się w Miętnem. Był to już kolejny Dzień Skupienia Służby Liturgicznej Ołtarza, nasza wspólnota ministrancka była reprezentowana przez 10 ministrantów, którzy mimo wczesnej pory udali się o godz. 8.30 do parafii Podwyższenia Krzyża św. w Miętnem. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 9.00, w programie spotkania adorowaliśmy Najświętszy Sakrament,  wysłuchaliśmy konferencji wygłoszonej przez ks. Kamila Duszka, uczestniczyliśmy w warsztatach, spotkaniach w grupie, Eucharystii a na zakończenie poczęstowaliśmy się pączkami. Jako opiekun ministrantów ks. Wojciech bardzo dziękuję ks. Kamilowi za życzliwe przyjęcie, wszystkim z reprezentacji ministrantów za obecność, jak również bardzo gorąco dziękuję p. Grzegorzowi Wierzbickiemu i całej jego rodzinie za użyczenie transportu dla naszej małej wspólnoty.