Uroczystości pogrzebowe śp. ks. Adolfa Maciąga

17 lutego 2016 w Siedlcach odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. ks. Adolfa Maciąga. Mszy św. w katedrze siedleckiej przewodniczył biskup siedlecki Kazimierz Gurda. W ostatniej ziemskiej drodze zmarłemu towarzyszyło wielu kapłanów, siostry zakonne, rodzina i wierni. Podczas homilii biskup Kazimierz Gurda wiele mówił o świadectwie wiary, jakie dawał swoim życiem śp. ks. Adolf Maciąg.

Śp. ks. Adolfa Maciąga w imieniu kapłanów dekanatu garwolińskiego i parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, pożegnał ks.  prałat Ryszard Andruszczak, proboszcz parafii PP w Garwolinie. Następnie głos zabrał ks. kan. Piotr Wojdat – Dyrektor Domu Księży Emerytów. Po Eucharystii Ciało zmarłego zostało złożone na cmentarzu centralnym w Siedlcach.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...