Rejonowe spotkanie opłatkowe Kółek Różańcowych w Borowiu

W dniu 24.01.2016 r. odbyło się opłatkowe spotkanie Kół Żywego Różańca rejonu bł. Karoliny Kózkównej w Borowiu. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. o godz. 10.00 pod przewodnictwem ks. Dziekana Ryszarda Andruszczaka, z udziałem ks. Dariusza Parafiniuka - moderatora dekanalnego, ks. Pawła Wiatraka - moderatora diecezjalnego oraz ks. Łukasza - wikariusza z parafii św. Jana Pawła II. Po Eucharystii uczestnicy spotkania przeszli do ZO w Borowiu, gdzie podzielono się opłatkiem, śpiewano kolędy i odmówiono różaniec. Uczestnicy zostali obdarowani upominkami. W spotkaniu wzięło ok. 500 osób z dekanatów: osieckiego, garwolińskiego, ryckiego, łaskarzewskiego, żelechowskiego. Takie spotkania pozostawiają w nas niezapomniane przeżycia, jednoczą wszystkich we wspólnej modlitwie, tworząc ogromną rodzinę różańcową. Cieszy nas, że takie i inne podobne spotkania mają miejsce w rejonowych i parafialnych Kółkach Żywego Różańca.