ŚDM Garwolin - sekcja kulturalna

7 marca 2016r w parafii MB Częstochowskiej w Garwolinie - odbyło się kolejne spotkanie przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży w rejonie garwolińskim. Już od paĹşdziernika 2015r., rejonowy koordynator ŚDM Garwolin, ks. Wojciech Sobieszek w porozumieniu z kapłanami z 3 dekanatów wybrali osoby, które pomagają koordynatorowi w organizacji tych szczególnych dni w naszym rejonie. 7 marca miało miejsce spotkanie ks. Wojciecha Sobieszka z ks. Marcinem Chruścielem, oraz z zaproszonymi przez ks. Marcina gośćmi, aby zastanowić się na zagospodarowaniem czasu 22 lipca (piątek) w godzinach 15:30-19.00.

Poniżej program tego dnia:

22 lipca 2016r. po koronce do miłosierdzia Bożego, która odśpiewamy o 15.00 w kolegiacie garwolińskiej, udamy się do parku zlokalizowanego przy basenie miejskim i tam będzie miała miejsce dalsza część programu. Od 15:30 do 17:00 - będzie można skorzystać z basenu Garwolanka, obejrzeć film w sali kinowej CSiK, będzie można obejrzeć wystawy plenerowe, wziąć udział w warsztatach malarskich na papierze czerpanym, warsztatach graffiti, tańca nowoczesnego, obejrzeć pokazy: strażaków, ratowników, turniej piłki nożnej i wiele innych. Natomiast od godziny 17.00 do 19.00 - wspólnie będzie pokazywać wyjątkowych ludzi z naszego regionu, niespotykane osobowości, wszystko będzie odbywać się w radosnej, miłej atmosferze.  Więcej szczegółów odnośnie do dnia 22 lipca i innych dni już wkrótce.

Zapraszamy na stronę internetową oraz profil www.facebook.com/SDMGarwolin