Droga Krzyżowa dla dzieci

W środę 16 marca zakończyliśmy w naszej parafii Drogi Krzyżowe z udziałem dzieci.  W tym roku prowadził je nasz Diakon Dariusz Wójcik wraz z Katechetkami: s. Zofią i Elżbietą Misińską, które ze uczniami SP nr 1 przygotowywały bardzo piękne i dostosowane do wieku dzieci rozważania. Nasi najmłodsi parafianie brali bardzo czynny udział w tym modlitewnym spotkaniu. Dzieci zaangażowane były nie tylko w śpiew i rozważania. Chętnie również rozwiązywały zadania, które dk Dariusz przygotowywał im jako przyjemną pracę domową. Ostatniego dnia zostały rozdane nagrody główne dla 10 dzieci, które podjęły się rozwiązywania zadań domowych, zaś wszystkie obecne tego dnia dzieci otrzymały pamiątkowe figurki Jezusa Zmartwychwstałego i obrazek Św. Faustyny Kowalskiej. Dziękujemy rodzicom i dziadkom,  którzy pomogli swym pociechom przyjść do kościoła. Za to piękne świadectwo wiary i wychowania, niechaj Bóg wszystkim wynagradza potrzebnymi łaskami.