Dzień Skupienia dla KSM-owiczów

W dniach 6-7 listopada 2015 kilka osób, a dokładnie 5 członków naszego oddziału udało się do Siedlec na Dni Skupienia dla KSM-owiczów. Zaraz po dotarciu na miejsce, rozpakowaniu się i zjedzeniu pysznej kolacji odbył się egzamin dla osób składających przyrzeczenie. Wieczorem mieliśmy możliwość uczestniczenia w drodze krzyżowej oraz wysłuchania konferencji ks. Jakuba Kozaka. Sobotę rozpoczęliśmy jutrznią i śniadankiem. Kolejnymi punktami dnia były: Msza Święta, adoracja, konferencja, skrutacja Pisma Świętego oraz czas, w którym mogliśmy podzielić się nawzajem swoimi świadectwami. Wracając do domu wspólnie wywnioskowaliśmy, że dni, które spędziliśmy na modlitwie były cudowne i niesamowicie przeżyte. Podczas drogi powrotnej towarzyszył nam dobry humor i uśmiech od ucha do ucha spowodowany przez tak bliskie spotkanie z Bogiem. Dni Skupienia można zaliczyć jak najbardziej do udanych, które na pewno zaowocowały w naszych serduszkach.