Koncert Finałowy VI Dni Muzyki Chóralnej w Garwolinie 2015

W dniach 15-18 paĹşdziernika 2015 r. w Garwolinie i powiecie garwolińskim trwały VI Dni Muzyki Chóralnej. Zwieńczeniem  tego wydarzenia  był Koncert Galowy naszym kościele w niedzielę 18 paĹşdziernika. Wystąpiły chóry:  Chór Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, Chór Miasta Garwolina, Chór Katedralny im. Ks. Alfreda Hoffmana w Siedlcach, Chór Schola Cantorum Maximilianum z Józefowa, Chór Kameralny Dysonans, Męski Chór MDZLEVARI z Gruzji.

Ostatnim akordem było wykonanie „Alleluja” Jerzego Fryderyka Haendla. Połączonymi chórami dyrygował dr hab. Kazimierz Bukat z Filharmonii Narodowej.

Na koniec zostały wręczone podziękowania dla dyrygentów, uczestniczących w VI Dniach Muzyki Chóralnej. Występy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem a koncert na długo zapadnie w pamięci uczestników.

Fragmenty Koncertu:

„Alleluja” Jerzego Fryderyka Haendla:

Zdjęcia z tego wydarzenia....